اعزام تعمیرکار لوازم خانگی

اعزام تعمیرکار لوازم خانگی

تعمیرکار لوازم خانگی باید از عهده این موارد برآید : تشخیص عیب دستگاه ، برطرف کردن عیوب پیش آمده ، مونتاژ و تست و بررسی لوازم خانگی .

تعمیرکار حرفه ای می بایست از تخصص و تجربه کافی و لازم برخوردار باشد، زیرا تعداد زیادی از قطعات و ساختار لوازم خانگی حساس هستند و تعمیر و تشخیص عیب یابی اشتباه میتواند باعث آسیب جدی به دستگاه گردد، و این لوازم برقی دیگر غیر قابل استفاده شوند.(تعمیر لوازم خانگی بوش)

در عصر حاضر به دلیل استفاده مکرر از لوازم برقی در منزل که با زندگی ماشینی بشر امروز تناسب دارد و جزء لاینفکی از زندگی امروزی است. یکی از مهمترین مشکلاتی که در تعمیر لوازم خانگی در پیش روی مصرف کننده قرار دارد.

پیدا کردن تعمیرکار لوازم برقی و نیروی متخصص برای انجام درست این کار است. حتما برای شما مصرف کننده عزیز هم پیش آمده که یکی از لوازم خانگی را به تعمیرکاری سپرده‌اید، برای تعمیر و وسیله تعمیر که نشده هیچ بلکه دچار مشکلات بیشتری هم شده.

یا در برخی موارد عمدا آن را خرابتر کرده تا بتواند هزینه بالاتری از شما دریافت کند. و باعث شده که شما ترجیح بدهید که یه وسیله نو خریداری کنید تا اقدام به تعمیر کنید.(تعمیرات کلیه لوازم خانگی کنوود)

اعزام تعمیرکار لوازم خانگی

اعزام تعمیرکار لوازم خانگی 

متخصصان و کارشناسان ما تاییدیه‌های ضروری را دارا میباشند ، و زیر نظر و توجه کامل مدیران معتبرترین مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی اجازه کار و فعالیت دارند.

پس شما با خیال راحت و آسودگی کامل در صورت بروز هر نوع مشکلی در کلیه لوازم برقی منزل خود با تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت اقدام به اعزام تعمیرکار لوازم خانگی برای شما نماییم.

در اصل این نیاز ضروری و اجتناب ناپذیر تعمیر لوازم خانگی در زندگی انسان ها، و بالا بودن قیمت لوازم و وسایل برقی  باعث شده که بدون تردید، تعمیرات و سرویس تجهیزات برقی منزل در قیاس با تعویض و خرید مجدد آن از نقطه نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌تر و مناسب‌تر باشد.

در پی نوسانات پیش آمده در عرصه اقتصادی کشور، مخصوصا در سال‌های اخیر و در پی افزایش چشمگیر نرخ دلار، قیمت لوازم خانگی با روند صعودی همراه گردیده است.
(تعمیرات تخصصی کلیه لوازم خانگی LG)

و به دلیل این تحولات، حوزه تعمیرات لوازم خانگی با افزایش تقاضا از سوی مردم روبرو شده است. م باعث رونق و رشد قابل توجهی در بازار کار تعمیرکار لوازم خانگی شده است.

تعمیرکار لوازم خانگی برقی با تکیه بر تخصص، مهارت و دانش لازم خود، تمامی ایرادها و اختلالات پیش آمده در عملکرد کلیه وسایل برقی را با تشخیص و عیب یابی درست متوجه و برطرف می نمایند.

بنابراین در صورت بروز هر نوع مشکل جدی در عملکرد لوازم الکتریکی مانند: جاروبرقی، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و وسایل آشپزخانه از جمله چرخ گوشت ، مایکرو فر و …..غیره . باستفاده از تخصص و مهارت تعمیرکار لوازم خانگی بیشتر از قبل اهمیت پیدا می کند.

گروه فنی سرویسکاران 24 آماده خدمت رسانی در زمینه تمام امور مربوط به تعمیرات لوازم خانگی در تهران می‌باشد.

اعزام تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار لوازم برقی منزل

در حال حاضر با ضروری بودن استفاده از لوازم برقی در منزل برای سهولت بیشتر در انجام امور خانه بی شک ، یکی از مهمترین شاخص‌ها در تعمیرات لوازم خانگی تجربه، مهارت و تخصص فنی، است.

تسلط کافی تعمیرکار لوازم خانگی به استانداردها و دانش روز، و همینطور بالا بودن کیفی تعمیرات و سرویس لوازم خانگی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.(تعمیر کلیه لوازم خانگی دوو)

پیچیدگی و پیشرفت در ساختمان وسایل الکترونیکی، برطرف کردن مشکل و تشخیص و عیب یابی این دستگاه ها را از پیچیده‌تر کرده و به همین دلیل این کار از عهده افراد عادی خارج شده است.

و با توجه به تحریم که باعث شده جایگزین کردن یا تعمیر قطعات آسیب دیده با سختی بیشتری روبرو باشد.بنابراین باید به این نکته توجه شود که عیب یابی صحیح و درست، و تعمیر یا تعویض اصولی و دقیق قطعات لوازم خانگی فقط از عهده تعمیرکاران با تجربه و دوره دیده و حرفه ای لوازم خانگی برمی‌آید.

که از دانش و مهارت های تخصصی در این زمینه برخوردار باشند. ما با اعزام تعمیرکار لوازم خانگی با تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در تهران هستیم.

اعزام تعمیرکار کولر گازی

 خدمات تعمیرات لوازم خانگی 

خدماتی که توسط تعمیرکار لوازم خانگی در گروه فنی سرویسکاران 24 ارائه میگردد، شامل کلیه لوازم برقی منزل میشود. در برندها و مدل‌های مختلف به دلیل اینکه تمامی کارشناسان ما دوره‌های کاملی را در ارتباط با تمامی برندها آموزش دیده‌اند.(تعمیرات کلیه لوازم خانگی زیمنس)

همچنین ما آماده تعمیر لوازم برقی شخصی شما هم هستیم لوازمی مانند :انواع سشوار ها و سولار هر دستگاهی که در منزل شما دچار مشکل شد با کمک تعمیرکاران ما احیا میشود.

خدمات تعمیر لوازم خانگی ما شامل:

 • تعمیر و سرویس و راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی
 • سرویس و تعمیر و نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی
 • تعمیرات جاروبرقی
 • تعمیر و سرویس اجاق گاز
 • تعمیر و سرویس  مایکرویو
 • تعمیرات چرخ گوشت
 • تعمیر قهوه ساز
 • آبمیوه‌گیری
 • سشوار
 • تعمیرات کولر گازی و برد کولر
 • تعمیر پکیج دیواری
 • تعمیر انواع بردهای الکترونیکی لوازم برق خانگی
 • و…در کلیه برندها و مدلها میباشد.
اعزام تعمیرکار کولر گازی

تعمیرکار لوازم خانگی قدیمی 

تعمیرات لوازم خانگی قدیمی یک دیگر از تخصص‌های کارشناسان گروه فنی سرویسکاران 24 میباشد. که احیای آنها و بازگرداندن این لوازم توسط تعمیرکا لوازم خانگی ما انجام می شود.

برای انجام تعمیرات این نوع لوازم به این نکته توجه کنید که به دلیل قدیمی بودن آن دستگاه‌ها بهتر است ، که تعمیر آنها را به فردی با دانش و مهارت بالا در زمینه تعمیر این لوازم بسپارید. زیرا قطعات آنها در بازار به سختی یافت می‌شود، و اگر قطعات سالم تر باشد امکان بازیابی آنها بیشتر است.(تعمیرات کلیه لوازم خانگی اسنوا)

اعزام تعمیرکار کولر گازی

هزینه تعمیر لوازم خانگی 

در زمان تماس همشهریان در زمینه اعزام تعمیرکار لوازم خانگی در مورد هزینه تعمیر از ما سوال میشود. که باید بگوییم که هزینه تعمیر لوازم خانگی به نوع دستگاه ، برند ، مدل آن و مشکل پیش آمده در آن بستگی دارد.

در برخی موارد یک دستگاه ممکن است فقط نیاز به سرویس سالانه داشته باشد، و با یک بررسی و سرویس مجددا قابل استفاده باشد. و یا ایراد پیش آمده در لوازم برقی به صورتی باشد، که فقط نیاز به تعویض یک قطعه داشته باشد.

که در تعیین قیمت و اجرت تعمیر تاثیر می‌گذارد. و در شرایط فعلی کشور و نوسانات دلار تعیین یک قیمت ثابت برای هزینه تعمیر و تعویض قطعات لوازم خانگی کمی دشوار است.

اعزام تعمیرکار لوازم خانگی

تعمیرات برد لوازم خانگی

بردها از اجزای اصلی در وسایل الکترونیکی هستند که عمدتا در تمام لوازم خانگی تولید شده در سالهای اخیر موجود می‌باشد. تعمیر برد شامل موارد مختلفی می‌شود ، در صورت بروز هرگونه ایراد در بردهای لوازم خانگی میتوانید با یک تماس از خدمات تعمیرکران ما در این زمینه برخوردار گردید.

لوازم خانگی که تعمیرکاران برد ما خدمات تعمیر برد آن را ارائه میکنند شامل این موارد است :

 • برد انواع برند ماشین لباسشویی، سامسونگ ، ال جی، بوش ،اسنوا ، دوو…..
 • برد ماشین ظرفشویی در برندهای مختلف
 • تعمیر برد انواع برند یخچالها
 • برد انواع ماکروفر، ماکروویو و سولاردم در برندهای مختلف
 • تعمیر برد برند کولرهای گازی
 • تعمیر برد پکیج دیواری بوتان ، ال جی ،ایران رادیاتور ، ایساتیس ،فرولی و…..
 • انواع اجاق گازهای مبله که دارای برد هستند

در صورتی که وسایل الکترونیکی و لوازم خانگی شما نیازمند تعمبر برد بودند باید با تماس با ما میتوانید از کلیه خدمات ما در زمینه تعمیرات برد از خدمات کارشناسان ما برخوردار گردید.

مهمترین نکاتی که در تعمیرات برد اهمیت دارد عیب‌یابی صحیح برد است. برای تشخیص درست دو چیز اهمیت زیادی دارد.
1- استفاده از ابزارهای پیشرفته در زمان تعمیرات برد
2- داشتن اطلاعات ،دانش کافی ، مهارت و تسلط بالا

داشتن اطلاعات برای تجزیه و تحلیل کردن مشکلات برد اهمیت ویژه‌ای در عیب‌یابی برد دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *