سرویس چیلردر زعفرانیه

سرویس چیلر در زعفرانیه

تعمیر چیلر و سرویس چیلر در زعفرانیه

در ساختمانهای اداری و مسکونی که از چیلر استفاده می شود و باید این چیلرها و تجهیزات برودتی بوسیله سرویسکار مجاز و با تجربه سرویس و تعمیر شوند  در صورتی که چیلرها دوره ای و سالانه مورد سرویس قرار نگیرند، خراب‌شده و احتیاج به تعمیرکار دارند و هزینه های بالایی را به شما تحمیل می کنند علاوه بر اینکه که ممکن است در اوج گرمای تابستان از سرمای آن بی‌نصیب شوید، پس بهترین راه پیشگیری است یعنی قبل از خراب شدن چیلر اقدام به سرویس چیلر کنید زیرا تعمیرات چیلر یکی از احتیاجاتی است که بایددر کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

برای این که از بازده بالای چیلرهای امروزی کاسته نشود، اجزاء اصلی آن ها مثل لوله ها، کمپرسور ، یخچال ، روغن و تجهیزات استارت آن ها باید به طور منظم بازدید و سرویس گردد. ( تعمیر چیلر تراکمی )

نگهداری و سرویس چیلر شامل موارد مختلفی است به طور منظم و مداوم باید انجام شود.

  1. تمیز کردن لوله ها
  2. شارژ گاز چیلر
  3. تنظیم تجهیزات چیلر
  4. بررسی روغن چیلر و تعویض آن
  5. اسیدشویی چیلر هوا خنک

تعمیرات چیلر تراکمی شامل چه خدماتی میباشد؟

سرویس چیلر در زعفرانیه

تمیز کردن لوله های چیلر

با مشکلاتی که در حال حاضر در آب تمامی مناطق تهران رخ داده است و این موضوع تأثیر زیادی دارد بر این که در چه فواصلی لوله های چیلرها نیاز به سرویس دارند. یک راهکار برای جلوگیریاز این مشکل این است که سیستم تصفیه آب پیشرفته تری برای چیلر تعبیه شود. با تست مداوم فشار چیلر و دمای آب ورودی و خروجی در چیلرها میشود گرفتگی لوله های چیلر را تشخیص داد.

شارژ گاز هنگام سرویس چیلر

در زمان سرویس چیلر ها شارژ گاز به موقع و مناسب  چیلر نیز برای داشتن کارآیی بهینه و مصرف انرژی مناسب چیلر لازم است. زیادی گاز و همینطور کمی گاز هردو در فرآیند چرخه چیلر ایجاد مشکل میکند.

تنظیم تجهیزات و سیستم های چیلر

تجهیزات استارت چیلر، دستگاه ها و سیستم های کنترل چیلر از جمله قسمت های چیلر هستند در سرویس چیلر باید مورد توجه قرار گیرند. سرویس چیلر به طور همه جانبه بهترین راه برای دست یافتن به عملکرد بهینه و جلوگیری از مشکلات جدی ناشی از انجام ندادن سرویس چیلر است.

بررسی روغن چیلر و تعویض آن هنگام سرویس چیلر

توجه به روغن و  تعویض روغن چیلر بیشتر از این که برای بهینه سازی چیلر لازم باشد، برای عملکرد بهینه سیستم چیلر لازم است. بررسی روغن چیلر به طور مرتب میتواند عمر کارکرد چیلر را بالا ببرد چیلر بعد از نصب و راه اندازی سالی یکبار در ابتدا نیاز به تعویض روغن و فیلتر دارد و سیستم چیلر بصورت هفتگی نیازمند روغنکاری است.

اسید شویی و تعمیر چیلر هوا خنک

چیلر تهویه مطبوع که مصارف رفاهی دارد و برای خنک کردن محیط ازان استفاده میشود. حتما باید هر سال قبل از استفاده مورد عیب یابی و سرویس سالیانه و در صورت نیاز اسیدشویی شود. چیلر صنعتی که برای مصارف صنعتی استفاده میشود و سیال خنک شده برای خنک کاری خط تولید قرار میگیرد . باید به طور دائم و منظم مورد بررسی قرار گیرد تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود. ( تعمیر چیلر تراکمی )

تعمیرات چیلر خانگی چقد هزینه دارد…؟ چه خدماتی شامل میشود ؟ چقد زمان میبرد ؟