سرویس و تعمیر کولر آبی رودکی

سرویس کولر آبی – تعمیر کولر آبی

کولر آبی یک از سیستم های خنک کننده است که به دلیل ارزان بودن قطعات و کم هزینه تر بودن در زمان سرویس و تعمیر کولر آبی با استقبال بیشتری نسبت به سیستم های خنک کننده دیگر است و و به در دسترس بودن قطعات و سرویس کردن راحت در بیشتر نقاط کشور مورد استفاده است .

کولر آبی با تبخیر آب، هوا را خنک می‌کند. و با فرایند سرمایش تبخیری کار می‌کند. سرمایش تبخیری یعنی تبخیر آب به عنوان جاذب گرما کاربرد دارد. گرمای هوا جذب میشود و بوسیله بخار آب خنک میشود و بعنوان خنک کننده مورد استفاده قرار میگیرد. همانطور که در مقاله تعمیر کولر آبی شهرک غرب – سرویس کولر آبی در خدمت عزیزان در این منطقه هستیم در خدمت عزیزان ساکن در رودکی هم هستیم ( سرویس و تعمیر کولر آبی رودکی )

قطعات مورد استفاده در کولر آبی:

قطعاتی که در کولر آبی مورد استفاده قرار گرفته اند در تعمیر و سرویس سالانه کولر باید مورد بررسی قرار گیرند تا در صورت بروز هر نوع مشکلی در آنها تعمیر و یا تعویض گرددند. و بی توجهی به انجام این کار در دراز مدت میتواند باعث کم شدن کارایی کولر آبی و پایین آمدن کیفیت باد آن شود و در دروه بکار گیری با مشکلات جدی روبرو شود. بنابر این در زمان مناسب اقدام به انجام آن فرمایید.( تعمیر کولر آبی )

 1. کانال خروجی کولر
 2. کانال داخلی
 3. بدنه کولر
 4. پارچه برزنتی
 5. ناودان‌ها
 6. پولی
 7. تسمه
 8. شناور (فلوتر)
 9. فیوز
 10. جعبه ترمینال
 11. الکترو موتور دوسرعته
 12. خازن راه انداز
 13. خازن اصلاح ضریب قدرت
 14. کلید گریز از مرکز
 15. سیم پیچ راه انداز
 16. سیم پیچ دور کند
 17. سیم پیچ دور تند
 18. پمپ آب کولر
 19. پوشالها
 20. شیلنگ ورودی آب
 21. شناور
 22. یاتاقان
 23. تعویض پروانه کولر آبی

یک پیشنهاد:

بعضی شکایت دارند که کولر در زمان کار دچار لرزش میشود.

خدمات ما در سرویس و تعمیر کولر آب رودکی 

گروه فنی سرویسکاران 24 دز زمینه سرویس و تعمیر کولر آبی رودکی با گروهی از سرویسکاران با تجربه اماده خدمت رسانی در امر سرویس و تعمیر کولرآبی، تعویض پوشال، خدمات کولرابی، تعویض موتور کولر ابی، تعویض پمپ اب کولر ابی و کلیه امور مربوط به کولرابی در کلیه ی برندها با ارزان ترین قیمت در محل می باشد.

برخی از عزیزان با شروع فصل گرما خود اقدام به انجام سرویس کولر آبی میکنند که ما توصیه میکنیم برای جلوگیر از آسیب های جدی به خود و کولر آبی حتی المقدور از سرویسکاران بخواهید که این امر را انجام دهند.

خدمات کولر آبی را در کلیه برندها ارائه میشود:

سرویس و تعمیر کلیه برندها در تخصص ماست که در زیر به تعدادی از آنها اشاره میکنیم:

 • سرویس و تعمیر کولر آبی ارج
 • سرویس و تعمیر کولر آبی آبسال
 • سرویس و تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک
 • سرویس و تعمیر کولر آبی خزر
 • سرویس و تعمیر کولر آبی انرژی
 • و سرویس و تعمیر تمامی برندهای کولر آبی…..

ما در مناطق غرب ، جنوب غرب ، مرکز ، شمال ،  شمال شرق ، شمال غرب تهران هم آماده خدمت رسانی و همکاری در کوتاهترین زمان و با استفاده از قطعات با کیفیت و دقت بالا در کنار شما عزیزان هستیم .

یک پیشنهاد :

گاهی موتور کولر آبی در حین کار با مشکل مواجه میشود و نیاز به عیب یابی موتور میباشد.