سرویس و تعمیر کولر ابی رودکی

سرویس و تعمیر کولر آبی رودکی

سرویس و تعمیر کولر آبی رودکی نیازمند به دانش و اطلاعات در زمینه ساختار این سیستم برودتی پرمصرف است. که باید توسط تعمیرکار کولر آبی رودکی انجام گیرد .بدلیل اینکه هر سیستم مکانیکی و برقی پیچیدگی‌های خاص خود را دارد.(سرویس کولر آبی منطقه 10)

برای تشخیص درست عیوب و خدمات کولر آبی و برطرف کردن ایرادات پیش آمده در این نوع از سیستم‌ها باید از تجربه و علم لازم برخوردار باشیم.

یعنی برای انجام خدمات تعمیر کولر آبی باید تجربه و اطلاعات لازمه را داشته باشیم. در صورتی که بخواهید با نداشتن تجربه و دانش دست بکار بشوید احتمال بروز آسیب به سیستم کولر آبی خود و یا احتمال آسیب جسمی برای شما داشته باشد.

دلیل این آسیب وجود برق در بدنه کولر آبی یا اتصال نادرست سیم برق به قطعات کولر است که بدلیل ندانستن و کم تجربگی منجر به اتفاقات ناگوار بشود.

بنابراین سعی کنید که کلیه امور مربوط به کولر آبی را به تعمیرکار کولر آبی پسپارید تا دچار مشکلات از این دست نشوید. همان‌طور که در مقاله تعمیر کولر آبی بریانک هم توضیح دادیم در خدمت اهالی محترم منطقه رودکی هستیم.

سرویس و تعمیر کولر آبی

تعمیرات کولر آبی در رودکی 

همان‌طور که در بالا توضیح دادیم کولر آبی یکی از سیستم‌های خنک‌کننده است که به دلیل ارزان بودن قطعات و کم هزینه‌تر بودن در زمان سرویس و تعمیر کولر آبی رودکی با استقبال بیشتری نسبت به سیستم های خنک‌کننده دیگر است و به دلیل در دسترس بودن قطعات و سرویس کردن راحت در بیشتر نقاط کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کولر آبی با سیستم تبخیر آب، هوای محیط را خنک می‌کنند. و با این فرایند سرمایش محیط را تامین می‌کنند. سرمایش تبخیری یعنی تبخیر آب به عنوان یک جاذب گرما کاربرد دارد و باعث خنک شدن هوا می‌گردد. گرمای هوا جذب میشود و بوسیله بخار آب خنک میشود و بعنوان یکی از بهترین سیستم های برودتی خنک‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این سیستم برودتی ارزان و مقرون به صرفه به نسبت پیچیدگی خود نیازمند خدمات خاص خود است برای انجا کلیه امور مربوط به تعمیرات کولر آبی از سرویسکار کولر آبی کمک بخواهید.

تعدادی از مواردی که در زمان تعمیرات کولر صورت می‌گیرد مانند : سیم‌پیچی موتور کولر سوخته و سوختن پمپ آب کولر و غیره.

سرویس و تعمیر کولر آبی رودکی

قطعات کولر آبی

قطعاتی که در کولر آبی مورد استفاده قرار گرفته‌اند در تعمیر و سرویس سالانه کولر باید مورد بررسی قرار گیرند تا در صورت بروز هر نوع مشکلی در آنها تعمیر و یا تعویض گرددند.

و بی‌توجهی به انجام این کار در دراز مدت می‌تواند باعث کم شدن کارایی کولر آبی و پایین آمدن کیفیت باد آن شود و در دوره بکار گیری با مشکلات جدی روبرو شود.

بنابر این در زمان مناسب اقدام به انجام آن فرمایید.

 1. کانال خروجی کولر
 2. کانال داخلی
 3. بدنه کولر
 4. پارچه برزنتی
 5. ناودان‌ها
 6. پولی
 7. تسمه
 8. شناور (فلوتر)
 9. فیوز
 10. جعبه ترمینال
 11. الکترو‌موتور دوسرعته
 12. خازن راه‌انداز
 13. خازن اصلاح ضریب قدرت
 14. کلید گریز از مرکز
 15. سیم‌پیچ راه‌انداز
 16. سیم‌پیچ دور کند
 17. سیم‌پیچ دور تند
 18. پمپ آب کولر
 19. پوشال‌ها
 20. شیلنگ ورودی آب
 21. شناور
 22. یاتاقان
 23. تعویض پروانه کولر آبی
سرویس و تعمیر کولر آبی رودکی

سرویس کولر آبی رودکی

گروه فنی سرویسکاران 24 دز زمینه سرویس و تعمیر کولر آبی رودکی با گروهی از سرویسکاران با تجربه آماده خدمت‌رسانی در امر سرویس و تعمیر کولرآبی، تعویض پوشال ، خدمات کولرآبی ، تعویض موتور کولر آبی، تعویض پمپ آب کولر آبی و کلیه امور مربوط به کولرابی در کلیه ی برندها با ارزان ترین قیمت در محل می‌باشد.

سرویس کولر آبی یک امر تخصصی است که درست است که به ظاهر ساده به نظر می‌رسد ولی با این همه نیازمند تجربه و اطلاعات است.

بدلیل اینکه در این دستگاه برودتی سه بخش وجود دارد قسمت الکتریکی که نیازمند آشنایی به برق است قسمت مکانیکی که نیازمند اطلاعات کافی و تجربه در زمینه قطعات مکانیکی خاص کولر ابی دارد و بخش ثابت که بدنه کولر است.

برخی از عزیزان با شروع فصل گرما خود اقدام به انجام سرویس کولر آبی میکنند که ما توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از آسیب های جدی به خود و کولر آبی حتی‌المقدور برای سرویس و تعمیر کولر آبی رودکی از تعمیرکار کولر آبی رودکی  بخواهید که این امر را انجام دهد.

مواردی که در زمان سرویس و تعمیر کولر آبی صورت می‌گیرد سرویس یاتاقان ، پولی ، تسمه ، پمپ آب ، شناور و … است.

سرویس و تعمیر کولر آبی رودکی

خدمات کولر آبی رودکی

سرویس و تعمیر کولر آبی رودکی در کلیه برندها در تخصص ماست این مدلها تا حدی در قطعات باهم متفاوت هستند و سیستم همه آنها به طور کلی از نظر کارکرد مشابه است و تعمیرکار کولر آبی رودکی  تمامی برندها را انجام میدهد.

که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

 • سرویس و تعمیر کولر  ارج
 • سرویس و تعمیر کولر آبسال
 • سرویس و تعمیر کولر  سپهرالکتریک
 • سرویس و تعمیر کولر  خزر
 • سرویس و تعمیر کولر انرژی
 • و سرویس و تعمیر تمامی برندهای کولر آبی…..

خدمات کولر آبی رودکی ما در مناطق غرب ، جنوب غرب ، مرکز ، شمال ،  شمال شرق ، شمال غرب تهران هم آماده خدمت رسانی و همکاری در کوتاه‌ترین زمان و با استفاده از قطعات با کیفیت و دقت بالا در کنار شما عزیزان هستیم .

تعمیر کولر آبی رودکی

تعمیرکار کولر آبی رودکی

سرویس و تعمیر کولر آبی رودکی توسط تعمیرکار کولر آبی رودکی در این منطقه از استان تهران ارائه می‌گردد، گروه فنی سرویسکاران 24 در نظر دارد برای بالا بردن سرعت ارائه خدمات فنی با مستقر کردن تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در بیشتر مناطق استان تهران توان این گروه فنی را بالا ببرد .تا با بروز هر نوع مشکلی در سیستم‌های برودتی خدمات لازم به سرعت انجام گیرد.

که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

 • سرویس سالانه و تعمیر کولر
 • سرویس و تعمیر و تعویض موتور کولر
 • تعمیر و تعویض پمپ آب کولر آبی
 • تعویض پوشال
 • تعویض یاتاقان
 • و تعویض و تنظیم تسمه و سرویس و تعمیر تمامی برندهای کولر آبی…..

تعمیرکار کولر آبی رودکی آماده خدمت رسانی  در کوتاه‌ترین زمان و بکارگیری از قطعات با کیفیت و اورجینال موجود دربازار می‌باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.