چکیده این مطلب:

گروه فنی سرویسکاران در یک طرح آزمایشی اولین ارائه دهنده خدمات رایگان تاسیسات در کشور برای مستعضفین و نیازمندان میباشد که در نظر دارد در بخش تعمیر کولر آبی ، تعمیر آبگرمکن ، تعمیر بخاری گازی برای نیازمندان پس از بررسی های لازم خدمات بدون اجرت انجام دهد…برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید

چکیده مطلب

اولین ارائه دهنده خدمات رایگان تاسیسات در کشور

اولین ارائه دهنده خدمات رایگان تاسیسات کشور

طرح خدمات دهی به نیازمندان:

گروه فنی سرویسکاران 24 در نظر دارد جهت کمک رسانی و شرکت در این طرح خیرین اولین ارائه دهنده خدمات رایگان تاسیسات در کشور  را برای افراد نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد پس از بررسی های لازم انجام دهد. در این طرح کمک به نیازمندان خدمات رایگان برای نیازمندان در نظر گرفته شده از قبیل: تعمیر کولر آبی ، تعمیر آبگرمکن ، تعمیر بخاری گازی

این طرح شامل چه خدماتی میباشد؟

ما در نظر داریم در این طرح انسان دوستانه خدمات تعمیر کولر آبی و آبگرمکن های دیواری و تعمیر بخاری های گازی را به رایگان انجام دهیم و فقط تنها هزینه ای که دریافت میکنیم اجناس مصرفی میباشد که برای تعمیر در خدمات رایگان برای نیازمندان استفاده میشود و هیچگونه اجرتی دریافت نمیگردد.

شرایط استفاده از طرح رایگان خدمات:

تنها افرادی میتوانند در این طرح شرکت نمایند که نیازمند یا تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی یا زنان سرپرست خانوار میباشند.

پس از بررسی های لازم و اثبات صحت موضوع خدمات انجام میشود و سعی میکنیم در حد توان حتی در پرداخت لوازم مصرفی هم تخفیفاتی قائل شویم و لوازم را با قیمتی مناسب ارائه دهیم.

کمک کنیم به همدیگر

شما هم میتونید در این طرح شرکت کنید…!

“اولین ارائه دهنده خدمات رایگان تاسیسات در کشور” شما هم میتوانید در این راه با ما باشید و هزینه اجناس مصرفی را تقبل کنید یا نیازمندانی که میشناسید را معرفی کنید.
در صورتی که افراد نیازمندی را میشناسید معرفی کنید تا با یکدیگر به صورت شراکتی در طرح خدمات رایگان برای نیازمندان همراه باشیم.

کمک به نیازمندان و زنان سرپرست خانوار

بیایید شما هم در حد توان خود در کسب و کاری که هستید کمک رسانی کنید:

واقعا دیدن این تصاویر حال خوبی را به انسان میدهد.یک نانوا در شهر دزفول در یک حرکت انسان دوستانه در روزهای فرد نان رایگان برای افراد نیازمند توزیع میکند و طبق تحقیقات ما افراد خیر هم در این طرح شرکت میکنند تا آنها هم در این راه سهمی داشته باشند.

تنها نکته ای که ذهن ما را پریشان کرد جمله پایین بنر میباشد که نوشته:

لطفا سایرین مبلغ نان خود را پرداخت نمایند

خوب این نشانگر این موضوع میباشد که متاسفانه افرادی هستند که با دیدن این بنر انسان دوستانه از موقعیت سو استفاده میکنند و با این کار خود نمیگذارند که حق به حقدار برسد و واقعا به دست یک آدم نیازمند برسد.

چقد خوب است که به جای سو استفاده از این طرح های رایگان ما هم به اندازه توان خود کمک کنیم و باری را از دوش نیازمندان واقعی سبک کنیم.البته تعداد افرادی که از این موضوع سو استفاده میکنند در مقابل افراد خیر خواه بسیار نا چیز میباشد و به همین خاطر است که روز به روز شاهد طرح های خدمات رایگان به نیازمندان در شغل های گوناگون هستیم.

شروع این طرح از دیوار مهربانی استارت خورد و همچنان در حال ادامه میباشد.

کمک کردن صرفا پول نمیخواهد یک دل بزرگ میخواهد

در تصویر زیر فردی را میبینید که با یک موتور سیکلت در حال کمک به انسان هایی میباشد که درگیر بیمارستان میباشند و با این کاری که انجام میدهد خدا میداند جان چند انسان را نجات داده است.

کمک کنید در حد توانتون

کمک کنید در حد توانتون

آموزش تاسیسات پایه برای افرادی که توان شرکت در دوره های آموزشی را ندارند:

گروه فنی سرویسکاران 24 ما یه طرح دیگر هم در حال اجرا شدن داریم آن هم آموزش دادن افراد نیازمندی که توان شرکت در دوره های آموزشی را ندارند و علاقه به این رشته دارند.

ما در نظر داریم این افراد را آموزش دهیم و پس از گذراندن آموزش های پایه با نیرو های متخصص وارد بازار کار بشوند و کم کم سطح علم و معلومات خود را بالا ببرند تا به صورت انفرادی به درجه ای برسند که خود صاحب کسب و کار تاسیسات خانگی بشوند.

خدمات رایگان برای نیازمندان

دوستانی را که خدماتی برای نیازمندان در نظر گرفته اند را به ما معرفی کنید تا آنها را در وب سایت درج کنیم:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *