تعمیر پکیج در الهیه

تعمیر پکیج درالهیه

تعمیر پکیج

در ابتدای کار درباره پکیج به طور خلاصه توضیحاتی می دهیم و چه دلایلی در خرابی پکیج دیواری موثر است؟ برای شما عزیزان میگوییم تا بتوانید بهتر تعمیرات پکیج خود را به گروه سرویسکاران ۲۴ و تیم تعمیر پکیج در الهبه ما بسپارید ..

پکیج چیست و چه مزایایی نسبت به موتورخانه دارد؟

در زمانهای قدیم و حال در بسیاری از منازل و ساختمان های اداری از موتورخانه ها استفاده میکنند که خوب از نظر مردم خیلی هم برای گرمایش منازلشان مناسب بوده است و خواهد بود.

اما برا اثر تجربیات کسب شده است مخصوضا در ساختمان هایی که به صورت مشترک از موتورخانه استفاده میکنند در مصرف همزمان از موتورخانه و یا در مصرف از گاز و پرداخت هزینه گاز در این ساختمان ها کمی نوسان پیش میآمدکه خوب در بیشتر موارد منجر به بروز مشکلات و یا ایجاد نارضایتی اهالی محترم آن ساختمان شده است…

مزایای که  پکیج دیواری دارد همین امر است که هر واحد به طور مجزا میتوانند از پکیج خود استفاده کنند و رادیاتورهای منزل خود را با استفاده از پکیج دیواری خودگرم کند (تعمیر پکیج دیواری)

تعمیر پکیج درالهیه

هواگیری پکیج شوفاژ دیواری ساده ترین کار در تعمیر پکیج دیواری میباشد که شما خودتان توانایی انجام آن را دارید

پکیج دیواری

سرویس پکیج دیواری

با توجه به گسترش زندگی شهرنشینی و زندگی در آپارتمانهای کوچک بکارگیری وسایل گرمایشی پرمصرف مانند بخاری و شومینه تا حدی غیر منطقی به نظر میرسد.

این وسایل گرمایشی نیاز به فضای زیادی جهت قرار گرفتن دارند و به صورت تک کاربره هستند. بخاری و شوفاژ تنها جهت گرمتر ساختن محیط ساختمان استفاده میشوند و سودمندی دیگری ندارند. به همین علت تدابیری در نظر گرفته شده است که وسایل پر کاربردتر و کم مصرفتری مانند پکیج دیواری در آپارتمانها مورد استفاده قرار گیرد.

پکیج دیواری

پکیج دیواری آب گرم مورد احتیاج برای سرویسهای بهداشتی آشپزخانه و شوفاژ را تأمین میکند ویکی از بهترین وسایل برای رفاه ساکنین باشد تا دیگر نیازی به استفاده از چندین وسیله مانند بخاری، آب گرمکن و… نباشد. اهالی ، با توجه به کاربردی بودن این وسیله در صورتی که کارکرد دستگاه با مشکل روبرو شود.

در برخی موارد که پکیج ها با مشکل جدی مواجه میشوند باید سریع اقدام به رفع آن بشود ؛ زیرا دیگر نه آب گرمی جهت حمام و شستشو وجود دارد و نه گرمای منزل در حد متعادل حفظ میشود. از این رو بهتر است قبل از بروز هر مشکل به دریافت سرویس و تعمیر پکیج دیواری اقدام کنید. گروه سرویسکاران ۲۴ با تیم تعمیر پکیج در الیهه آماده خدمت رسانی میباشد

تعمیر و سرویس پکیج دیواری به مجموعه خدماتی گفته می شود که روی یک دستگاه پکیج دیواری که دارای عیب است انجام می شود تا این مجموعه به درستی کار کند و آب و گرمای مورد نیاز تامین کند.تیم تعمیر پکیج در الیه در خدمت شماست.

انواع خدمات تعمیر پکیج

انواع خدمات تعمیر پکیج

عوامل موثر بر قیمت سرویس و تعمیر پکیج

یکی مشکلات تاسیساتی خانه ها و آپارتمان ها، از کارافتادن پکیج ها است. که راه اندازی ونصب و تعمیر و سرویس آن باید توسط فرد با تجربه انجام گیرد.

گاهی صرفا خاموش شدن شعله علت توقف کار است که اغلب می شود به راحتی و با دنبال کردن دستورالعمل کارخانه تولیدکننده، که بصورت برچسب بر روی بدنه آبگرمکن یا پکیج نصب شده است، دوباره آن را روشن کرد. (نصب و راه اندازی و نگهداری پکیج گرمایشی)

اگر خاموش شدن شمعک پیلوت زیاد اتفاق می افتد، حتما از گروه تعمیر پکیج در الیهه بخواهید یون پکیج را چک کند بسیار دیده شده که یون به مرور زمان و به دلیل گرفتگی کارکرد خود را از دست می دهد و در مواقع اضطرار گاز را قطع نمی کند. بنابراین حتما نسبت به استشمام بوی گاز حساس و آگاه باشید. (علت تشکیل نشدن شعله و خاموش شدن مکرر پکیج)

برخی از موارد پیش آمده مثل نشتی مخزن پکیج قابل تعمیر نیست و یا اصلا هزینه تعمیر به صرفه نیست. در این صورت تعویض مخزن تنها راه چاره است.

انواع خدمات سرویس پکیج

سفارش های سرویس و تعمیر پکیج دیواری الهیه ثبت می‌شود شامل موارد زیر است:

هواگیری پکیج دیواری
شستشوی پکیج
اسید شویی پکیج
گرم نشدن آب پکیج
عیب یابی کد خطای

رسوب زدایی پکیج دیواری به چه صورت انجام میشود..؟

قطعات پکیج دیواری

تعمیر پکیج در الیهه

قطعات موجود در پکیج

پکیج ها با توجه به مزایایی که دارند یکی از پرطرفدارترین سیستم های گرمایشی می باشد.پکیج های دیواری از اندازه و حجم های بسیار کوچکی به اندازه ی آبگرمکن برخوردار است.ما قصد داریم تا با معرفی قطعات پکیج دیواری و نقش آنها به اطلاعات شما عزیزان بیفزاییم تا به راحتی قطعات پکیج دیواری و عملکرد هر کدام را بشناسید.و در صورت نیاز به تعمیر سریعتر متوجه ایراد بشوید و در تعمیر پکیج دیواری خود از گروه سرویسکاران ۲۴درتعمیر پکیج در الهیه یاری بگیرید.

معرفی قطعات پکیج دیواری

 • برد پکیج
 • وریستور
 • رمیستور
 • فلوسویچ یا کلید جریان
 • برد جرقه
 • شیرسه طرفه
 • پمپ خطی یا پمپ سیرکولاسیون:
 • پرکن پکیج
 • شیر تخلیه ی آب مدار گرمای
 • سنسور حرارتی مدار آبگرم مصرفی
 • شیر اطمینان
 • گیج دما و فشار
 • NTC یا کلید حرارتی مدار گرمایش
 • ترموستات دود یا سنسور دود
 • منبع انبساط دیافراگمی
 • شیر هواگیری اتوماتیک
 • سیستم ضد یخ زدگی پکیج